Eva Rušarová,

asistentka projekce

Čokoláda, káva, smích a kočky

Jako malá jsem si nejradši hrála s kostkami, budovala obří pevnosti z písku a motala se tátovi pod rukama, když dokončoval náš rodinný domeček. Když jsem pak o pár let později vybírala, jakou studijní cestou se vydám, bylo stavebnictví celkem jednoznačnou volbou.

Zatím ještě pořád studuju, a to konkrétně architekturu, kterou jsem si nakonec možná vybrala taky proto, že víc než ke konstrukcím jsem s časem měla blíž k lidem a jejich vztahu k místu, kde žijí.

Pokud mám jen trošku volného času, baví mě dělat grafika a učím se o marketingu nebo cestuju, nejčastěji s foťákem v ruce a obrovskou touhou objevovat jiné úhly pohledu na svět. Zatímco se potkávám s novými lidmi, ráda poslouchám jejich příběhy a směju se s nimi třeba u dobré kávy a s něčím sladkým čokoládovým na zub.

Jsem perfekcionista a workoholik, který neumí odpočívat a kdybych se měla charakterizovat jen několika slovy, pak by to určitě byla káva, čokoláda, smích a kočky, které vždycky byly ze zvířecí říše mými největšími parťáky.

Email:erusarova (zavináč) exponex.cz

Tel.:+420 736 509 535